Par mums

Līgatnes Papīrfabrika atdzimst!

Līgatnes Papīrfabrika ir vide, kurā dabas skaistums, arhitektūras varenums un 200 gadus senas tradīcijas apvienojas ar entuziastu enerģiju, šo visu atjaunot.

Jaunās Līgatnes Papīrfabrikas stāsts 2022. gadā sākas ar vēsturisko ēku saglabāšanu un atjaunošanu, un, protams, apkārtējās vides un dabas sakopšanu. Jau drīzumā Līgatnē atkal no jauna tiks iedarbinātas papīra mašīnas, lai ražotu augstas kvalitātes akvareļu papīru. Ikvienam būs iespēja to pieredzēt un būt klātesošam, piedaloties dažādās ar papīru, grafiku un citām mākslas izpausmēm saistītās darbnīcās un meistarklasēs.

Līgatnes Papīrfabrika ir atvērta radošām un iesaistošām iniciatīvām, kultūras un mākslas pasākumiem, lēnā un zaļā dzīvesveida veicinošām aktivitātēm, koncertiem, izstādēm, meistarklasēm.

Šī ir vieta, ko radīt kopā. Kopā sakopt un no jauna celt Līgatnes “sirdi” un kopā to piepildīt ar harmoniskām iniciatīvām.

Edgars Ricevs, saimnieks

Papīrfabrika ir unikāls komplekss Līgatnes upes krastā, kas ap sevi izveidojis veselu pilsētu! Vēlamies šai vietai dot jaunu dzīvību – atsākt papīra ražošanu, radīt telpas radošām izpausmēm, darbnīcām, svētkiem. Vēlamies radīt pašpietiekamu vidi tiem, kuriem būtiski savu ikdienu padarīt rāmāku un piepildītāku, un apkārtējo vidi- harmoniskāku un ekoloģiskāku!